Istniejąca od ponad 14 lat firma LIBEDOR specjalizuje się w produkcji lekkich konstrukcji metalowych takich jak schody i balustrady, produkcji statywów jak również prowadzi specjalistyczne szkolenia z zakresu obróbki na obrabiarkach CNC.


LIBEDOR jest firmą z dużym doświadczeniem w technologii obróbki, za którym stoją dziesiątki wdrożonych projektów i setki zadowolonych klientów. Dewizą firmy jest dostarczanie produktów o wysokiej jakości i dokładności, które cechuje trwałość, estetyka i unikatowe wzornictwo. Doświadczenie oraz możliwość stosowania najnowszych technologii pozwala produkować wyroby dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów.
 

Historia


Firma LIBEDOR powstała w 1995 roku w Kluczborku jako spółka cywilna trzech osób. Początkowo zakres działalności obejmował produkcję i sprzedaż metalowych statywów i innych akcesoriów muzycznych. Dość szybko działalność firmy objęła terytorium całej Polski.
 

Głównymi odbiorcami były sklepy muzyczne oraz firmy związane z estradą i przemysłem muzycznym. Oferta firmy liczyła ponad 100 różnych produktów.
W roku 1997 firma weszła ze swoimi produktami na rynek niemiecki, a później ukraiński, litewski, norweski.
Od roku 2000 firma zaczęła realizację lekkich konstrukcji metalowych - balustrad, schodów, dachów i zadaszeń,   ogrodzeń,   innych   elementów  architektonicznych.   Była   to   na   początku   działalność dodatkowa, jednak z czasem stała się działalnością wiodącą.


W wyniku konieczności szybkiego i elastycznego wprowadzania na rynek nowych produktów firma LIBEDOR poczyniła nowe inwestycje i zakupiła obrabiarki sterowane numerycznie, nowoczesne maszyny spawalnicze, urządzenia do metalizacji natryskowej. Nowoczesny park maszynowy wraz z wiedzą i doświadczeniem pracowników dały firmie nową jakość oraz swobodę w realizowaniu nowych celów. Wraz z ciągłym pogłębianiem wiedzy oraz utrwalaniem doświadczeń   pojawił   się   pomysł  organizacji   szkoleń   tematycznych   z   zakresu   obejmującego działalność firmy.

Strony: 1 2 Następna »
  • Praca

    Poszukujemy osób do pracy na kilku stanowiskach: 

  • Certyfikaty

    Osiągnięcia potwierdzone certyfikatami i dyplomami.

  • Aktualności

    Przedstawiamy Państwu m.in. nasze najciekawsze realizacje.

  • Referencje