Konstrukcja schodowa do samodzielnego montażu bez stopni: to metalowe moduły, które można dowolnie skonfigurować. Wystarczy zmierzyć wysokość H ( wysokość od posadzki parteru do posadzki na pietrze - zdj. nr 1) i wybrać jeden z modeli, który pasuje do uzyskanych wymiarów. Należy zwrócić uwagę na wymiary otworu w stropie. Wysokość w świetle między stopniem a stropem czy belką to minimum 205 cm. Jeżeli ta odległość będzie mniejsza, wyższe osoby będą musiały się schylać, wchodząc po schodach. W przypadku schodów używanych często i regularnie jest to duża niewygoda, a w skrajnych sytuacjach nawet zagrożenie.

 

Po zamontowaniu dowolnych stopni mogą to być to schody do wykorzystania w budynku w stanie surowym, do szybkiego i bezpiecznego przemieszczania się pomiędzy piętrami, a po zakończeniu inwestycji docelowo jako schody użytkowe w innym pomieszczeniu. Z uwagi na bardzo łatwy i szybki demontaż można je ponownie zamontować w innych miejscach. To wielokrotne zastosowanie jest atutem dla firm budowlanych.

 

 

Konstrukcja schodowa dostosowana jest do ogólnie przyjętych standardów budowlanych, jednak czasami występują sytuacje wymagające indywidualnego podejścia, dlatego przygotowaliśmy oprócz wariantów standardowych również schody łagodne (kąt nachylenia 32 st.) oraz schody strome ( kąt nachylenia 48 st.)  

 

 Zalety:

 1. produkt o wszechstronnym zastosowaniu na każdym etapie użytkowania budowy

 2. samodzielny, szybki pomiar i montaż w stylu „ zrób to sam”

 3. schody wielokrotnego użytku dzięki funkcjonalnemu systemowi montażu

 4. modularna budowa pozwala na dowolną konfigurację dopasowaną do każdego pomieszczenia

 5. zarówno dla klientów indywidualnych jak i firm budowlanych

 6. dopasowane do potrzeb każdego klienta

 7. malowane proszkowo

 8. produkt wysyłany w paczkach do 30kg

 9. schody na „ każdą” kieszeń

 

 

 

Zastosowanie:

 1. od schodów pomocniczych na pierwszym etapie budowy do wykorzystania jako schody ostateczne do codziennego użytkowania

 2. jako schody do: piwnicy, na strych, zejście z tarasu, zewnętrzne i wewnętrzne schody budynku itp.

 3. dla firm budowlanych jako schody pomocnicze wykorzystywane na czas budowy