Szybkie prototypowanie pozwala stosując techniki komputerowego modelowania, skanowania 3D oraz technik wytwórczych np. druku na drukarkach 3D osiągnąć błyskawiczne efekty w postaci stworzenia realnych przedmiotów o cechach w pełni użytkowych w błyskawicznym czasie. Koszty takich działań stanowią tylko ułamek kosztów ponoszonych w przypadku tradycyjnych działań.

 

Na Polskim rynku funkcjonuje wiele firm szkoleniowych świadczących usługi w podobnym zakresie.

 

Nasz pomysł pomimo podobieństw różni się w sposób zasadniczy.

 

Po pierwsze jesteśmy firmą także produkcyjną. Codziennie zbieramy nowe doświadczenia i informacje weryfikując je w życiu codziennym. Nie sprzedajemy klientom "kota w worku" jak robi to wiele innych firm. Spotkałem się już nawet z takimi szkoleniami, gdzie wszystko odbywa się w sieci internetowej. Nie wyobrażam sobie jak taka "przeszkolona" osoba miałaby podjąć się pracy na obrabiarce wartej kilkaset tysięcy złotych. Dla potencjalnych klientów jest to bardzo ważny argument, często decydujący o wyborze nawet oddalonej firmy szkoleniowej.

 

Po drugie przez wiele lat zebraliśmy szeroko pojęte doświadczenia z różnych czasami sprzecznych dziedzin wytwarzania. Przez to jesteśmy w stanie tak dostosować temat główny szkolenia aby był on bezpośrednio przydatny i ciekawy dla wielu klientów.

 

Jesteśmy nastawieni na rozwój i czerpanie z osiągnięć najnowszej wiedzy. Nauka i zdobywanie doświadczeń nie stanowi dla nas problemu. Przez to nasz produkt - szkolenia będą zawsze "na fali" reagując na potrzeby rynku.