Tematy szkoleń są tak dobrane aby uczyć w dziedzinach pozwalających na łatwe zdobycie pracy, głównie w przemyśle. Fachowców z zakresu spawania, obsługi maszyn CNC, projektantów i konstruktorów potrafiących sprawnie posługiwać się nowoczesnymi narzędziami na rynku brakuje.
Wiele razy rozmawiałem ze studentami ostatnich roczników uczelni technicznych, którzy narzekali, że na studiach nie ma zajęć praktycznych. Na kursach które ukończyłem ci młodzi ludzie sami płacili własnymi pieniędzmi aby mogli się czegoś nauczyć w praktyce.

 

Po trzecie - aby nie stanowiło problemu zachęcenie kogokolwiek nawet z najdalszego zakątka Polski, chcemy w ramach naszego projektu zapewnić szkolącym możliwość noclegu na miejscu. Ma to z jednej strony ułatwić podjęcie decyzji o wyborze naszej firmy, ułatwić samo szkolenie, ale także stworzyć przewagę naszej oferty nad innymi.

 

Po czwarte - usytuowanie firmy w otoczeniu dość atrakcyjnym przyrodniczo, stworzy możliwość wypoczynku. Oferta skierowana do firm i zakładów pracy może być atrakcyjna dla pracowników.

 

Strony: « Poprzednia 1 2 3 4